З 10-00 до 19-00 Неділя вихідний
 • Інтернет магазин

  Зелена Хвиля

 • Відправка товару

  З 10-00 до 21-00 пн.-нд.

 • Kievstar

  (098) 905 69 81

 • Vodafone

  (050) 660 25 12 (066) 521 64 77

Нічого не придбано!

RESUN

Компанія RESUN - це баланс надійних, якісних виробів високої якості де ціна відповідає якості. 

На сьогоднішній день компанія  Resun експортує свою продукцію більше ніж в 75 країн світу.

Показати:
Сортувати за:
text_display text_listtext_grid
Фільтр акваріумний внутрішній CS-400 400 л/г Внутрішній фільтр Продуктивний та недорогий внутрішній фільтр з довготривалим терміном безвідмовної роботи. Підходить як для прісної так і морської води.   Напруження 220~240 В.   Частота мережі: 50 Гц.   Споживана потужність:  6 Вт   Підходить для акваріумів до: 110 л ..
457.00 грн.
text_reviews
Внутрішній фільтр для акваріума Resun Mini 200 л/г для акваріумів до 60 літрів   Внутрішній фільтр Внутрішній фільтр, легкий в роботі та обслуговуванні. Фільтруючі матеріали, що входять в комплект фільтра дозволяють очищати воду механічним та біологічним шляхом. Також, фільтр може виступати в ролі аератора, завдяки додатковим насадкам, що входять в комплекстацію фільтра. Кріпле..
457.00 грн.
text_reviews
Внутрішній фільтр для акваріума Resun Magi 380 л/г для акваріумів від 50 до 110 літрів Внутрішній фільтр Акваріумний фільтр марки Resun MAGI 380 для біологічної та механічної очистки води здатний пропускати 380 л/г. Оптимально підходить для 80 літрових акваріумів. Споживана напруга складає 7 ВТ. Акваріумний фільтр працює при стандартній напрузі 220-240 В. Купуючи внутрішній фільтр марки..
193.00 грн.
text_reviews
  Внутрішній фільтр для акваріума Resun Mini 200 л/г для акваріумів до 60 літрів Внутрішній фільтр   Внутрішній фільтр, легкий в роботі та обслуговуванні. Фільтруючі матеріали, що входять в комплект фільтра дозволяють очищати воду механічним та біологічним шляхом. Також, фільтр може виступати в ролі аератора, завдяки додатковим насадкам, що входять в комплекстацію філь..
262.00 грн.
text_reviews
Внутрішній фільтр для акваріума Resun Mini 200 л/г для акваріумів до 60 літрів Внутрішній фільтр Внутрішній фільтр, легкий в роботі та обслуговуванні. Фільтруючі матеріали, що входять в комплект фільтра дозволяють очищати воду механічним та біологічним шляхом. Також, фільтр може виступати в ролі аератора, завдяки додатковим насадкам, що входять в комплекстацію фільтра. Кріплення до скла..
139.00 грн.
text_reviews
Фільтр акваріумний внутрішній багатосекційний Resun BF-100 285 л/г  Внутрішній фільтр Серед комплексної лінійкі недорогих фільтрів моделі фірми Resun займають високі позиції. Внутрішній акваріумний фільтр Ресан BF-100 прекрасно підходить для невеликих домашніх та офісних акваріумів. Цей фільтр має декілька секцій з різними наповнювачами, за рахунок цього і створюється висока еф..
285.00 грн.
text_reviews
Фільтр акваріумний внутрішній багатосекційний Resun BF-200 550 л/г Внутрішній фільтр У багатьох новачків в зооакваріумістиці після покупки рибок та інших мілких жителів прісної та морської води виникає питання: як очистити воду в акваріумі? Для середніх об'ємів добре підходять багатосекційні біологічні фільтри. При бажанні в корпус можна вбудувати навіть обігрівач. Модель цікава ще ..
389.00 грн.
text_reviews
Фільтр акваріумний внутрішній багатосекційний Resun BF-80 260 л/г  Внутрішній фільтр Якщо вас цікавить внітрішній фільтр для акваріума недорого від компаніїї Resun, то краще всього зупинитися на моделі BF-80/ Вона чудово підходить для ємності до 80 літрів. Вся лінійка біологічних фільтрів Resun різної продуктивності має однаковий дизайн в формі прямокутнийка темно-сірого кольор..
258.00 грн.
text_reviews
Фільтр акваріумний внутрішній кутовий Resun GF-400 360 л/г  Внутрішній фільтр Завдяки оригінальному дизайну легко поміщається в кутку акваріума, дозволяє регулювати потужність потоку. Нова конструкція дала добитись низького спротиву потоку води, зменшилась нагрузка на помпу, що що в свою ченру збільшило строк її служби та знизило шум при роботі. В фільтрі використовується трьохгран..
256.00 грн.
text_reviews
Фільтр акваріумний внутрішній кутовий Resun GF-800 720 л/г  Внутрішній фільтр Завдяки оригінальному дизайну легко поміщається в кутку акваріума, дозволяє регулювати потужність потоку. Нова конструкція дала добитись низького спротиву потоку води, зменшилась нагрузка на помпу, що що в свою ченру збільшило строк її служби та знизило шум при роботі. В фільтрі використовується трьохгран..
313.00 грн.
text_reviews
Фільтр зовнішній для акваріума Resun Micra CY-20 200 л/г Зовнішній фільтр Невеликих розмірів зовнішній акваріумний фільтр призначений для фільтраціїї вагомих частин. Високопродуктивний фільтр оптимально підходить для 60-ти літрових акваріумів. Добре очищує шкідливі речовини. Обладнання цього фільтра знаходиться ззовні акваріума, тому він зручний в ослуговуванні. Потужність складає всьог..
405.00 грн.
text_reviews
Фільтр зовнішній для акваріума Resun ЕF-1200 1200 л/г  Зовнішній фільтр Потужний зовнішній фільтр. Квадратна форма фільтра, стійка та добре обтікаєма. Розмір вхідного отвору набагато більше ніж розмір виходу для повної фільтрації. На вхідному та вихідному патрубках встановлені перекриваючікрани, що дозволить відрегулювати потужність потоку води. Кожен фільтруючий матеріал розташова..
1940.00 грн.
text_reviews
Фільтр зовнішній для акваріума Resun ЕF-1200 1200 л/г  Зовнішній фільтр Потужний зовнішній фільтр. Квадратна форма фільтра, стійка та добре обтікаєма. Розмір вхідного отвору набагато більше ніж розмір виходу для повної фільтрації. На вхідному та вихідному патрубках встановлені перекриваючікрани, що дозволить відрегулювати потужність потоку води. Кожен фільтруючий матеріал розташова..
2618.00 грн.
text_reviews
Фільтр зовнішній для акваріума Resun ЕF-1600 1600 л/г  Зовнішній фільтр   Високопродуктивний фільтр практично не відрізняється від аналогічної марки EF-1600U. Різниця тільки в відсутності ультрафіолетової лампи. Варто помітити , що якість фільтрації хороша , вода такоє проходить декілька фаз очистки, насищається киснем. Зовнішній фільтр має квадратну форму, темно-сірий кол..
2104.00 грн.
text_reviews
Фільтр зовнішній для акваріума Resun ЕF-1600U 1600 л/г  Зовнішній фільтр   Має форму прямокутного конуса. Верхня частина трохи ширше нижньої частини. Тут, як раз, і сконцентровані патрубки. Потужність потоку регулюється перекривачимися кранами. В комплекті декілька камер з фільтруючими матеріалами, що дозволяють комплексно проводити очистку води. Ультрафіолетова лампа ..
2772.00 грн.
text_reviews
Фільтр зовнішній для акваріума Resun ЕF-2800U 2800 л/г  Зовнішній фільтр Потужний зовнішній фільтр. Квадратна форма фільтра, стійка та добре обтікаєма. Розмір вхідного отвору набагато більше ніж розмір виходу для повної фільтрації. На вхідному та вихідному патрубках встановлені перекриваючікрани, що дозволить відрегулювати потужність потоку води. Кожен фільтруючий матеріал розташов..
3849.00 грн.
text_reviews
Фільтр зовнішній для акваріума Resun ЕF-600 600 л/г  Зовнішній фільтр Потужний зовнішній фільтр. Квадратна форма фільтра, стійка та добре обтікаєма. Розмір вхідного отвору набагато більше ніж розмір виходу для повної фільтрації. На вхідному та вихідному патрубках встановлені перекриваючікрани, що дозволить відрегулювати потужність потоку води. Кожен фільтруючий матеріал розташовани..
1437.00 грн.
text_reviews
Фільтр зовнішній для акваріума Resun ЕF-800 800 л/г  Зовнішній фільтр Потужний зовнішній фільтр. Квадратна форма фільтра, стійка та добре обтікаєма. Розмір вхідного отвору набагато більше ніж розмір виходу для повної фільтрації. На вхідному та вихідному патрубках встановлені перекриваючікрани, що дозволить відрегулювати потужність потоку води. Кожен фільтруючий матеріал розташовани..
1571.00 грн.
text_reviews