З 10-00 до 19-00 Неділя вихідний
 • Інтернет магазин

  Зелена Хвиля

 • Відправка товару

  З 10-00 до 21-00 пн.-нд.

 • Kievstar

  (098) 905 69 81

 • Vodafone

  (066) 521 64 77

Нічого не придбано!
Мова  УкраїнськаRussian
Цікаве про акваріум
Як вибрати акваріум?
Акваріумістика - захоплююче і популярне нині заняття. За рухами яскравих і красивих рибок можна спостерігати годинами, досліджувати їх поведінку. Істинний акваріуміст отримує також задоволення від придбання і розмноження рідкісних видів риб. До речі, за словами лікарів, споглядання риб в акваріумі ще й цілюще діє на людину, врівноважує його психіку, заспокоює нерви. Якщо ви також вирішили долучитися до рядів акваріумістів, вам потрібно знати, як правильно вибрати акваріум.  Детальніше
 
 
Якщо акваріум тече ...
Когда планируешь установить в квартире аквариум солидных размеров или запускаешь новый, но уже где-то десятый по счету, невольно начинаешь задумываться о том, что полам не помешала бы защита от протечек на всякий непредвиденный случай. От повреждений аквариума или выхода из строя внешних аквариумных устройств никто не застрахован, а ваших соседей вряд ли обрадует вода, капающая с потолка. Поэтому если вы планируете делать ремонт, стоит выделить некоторую сумму на специальную подготовку полов и подходящее напольное покрытие.  Детальніше
 
 
Запуск акваріума на 80 літрів
Перш ніж запускати риб в новий акваріум, його треба в певному порядку облаштувати. Акуратність і терпіння на кожному з етапів цього процесу - запорука оптимального кінцевого результату. Нижче ми простежимо за облаштуванням покупного акваріума ємністю 80 л, який обладнаний вбудованим багатосекційним фільтром. У ньому серед каменів, корчів і рослин будуть жити мечоносці.  Детальніше
 
 
Акваріуми на замовлення
Шановні відвідувачі інтернет-магазину Зелена Хвиля !!! Ми раді повідомити Вам, що ми приймаємо замовлення на виготовлення акваріумів будь-якого розміру і об'єму. Трапляється так, що не завжди стандартна продукція підходить для конкретного інтер'єру або смаку. Тому в нашому магазині є спеціальна послуга для тих, хто хоче бути унікальним у своєму виборі. У нас Ви можете замовити акваріум ємністю до 7 000 літрів.  Детальніше
 
 

Акваріуми, акваріуми прямі, акваріуми овал, акваріуми з кришкою.

Акваріуми, акваріуми прямі, акваріуми овал, акваріуми з кришкою.

Купити акваріум від виробника в інтернеті

Що таке акваріум? Це не тільки ємність для води, в ньому створюють особливий підводний світ. Акваріумістика одне з найдавніших мистецтв. Якщо звертатися до історії, можна встановити, що вперше акваріуми з'явилися в стародавньому Єгипті та Китаї. У той далекий час вони робилися з каменю і мали форму чаші. Такими судинами прикрашали палаци, храми, монастирі, а також будинки багатих осіб. Трохи пізніше для акваріумів почали застосовувати скло, вони стали нагадувати сучасні судини. У них засипалася грунт, висаджувалися водні рослини, а потім заселялися рибки і різні морські тварини.

Що стосується сучасної акваріумістики, то вона має кілька напрямків. Деякі розводять рибок, хтось рослини, а є люди, що займаються вирощуванням коралів. Але для створення свого особливого підводного світу, насамперед, необхідно купити акваріум.

Різновиди ємностей

Що стосується вимог, то перед тим як акваріум купити, краще визначитися з бажаннями. Обов'язковою умовою є відповідність можливостей і переваг. Не варто забувати і про те, що рибки добре живуть тільки там, де найбільш природні умови проживання. Деякі види будуть і в банці себе непогано почувати, але якщо хочеться створити комфорт потрібно придбати щось більше. При цьому, чим більше буде ємність, тим краще себе будуть почувати всі його мешканці.

Форми акваріумів

У випадку, вибору посудини для офісу або будинку необхідно дотримуватися деяких правил. Перш за все, визначити який форми вибирати ємність і як вона буде виглядати на тлі загального дизайну інтер'єру. Крім того важливим фактором є зручність догляду. Прибирання підводного світу не повинно забирати дуже багато часу і сил.

Перед покупкою краще вибрати, де саме буде стояти акваріум, і вже потім вирішувати питання з його формою. Акваріум прямий, так само як і акваріум овальний не повинні розташовуватися на підлозі. Для них обов'язково потрібна спеціальна тумба-підставка. Вона дозволить зменшити ризик розтріскування скла від впливу будь-яких зовнішніх факторів. Також, необхідна кришка з освітленням або ж особливе скло, яке укладають наверх.

Обсягом акваріуми можуть бути теж різними:

·        акваріум на 100 літрів;

·        акваріум на 200л;

·        акваріум на 300-400 л;

·        акваріум на 500л;

·        акваріум на 600л.

Який з них вибрати залежить тільки від можливостей покупця і від місця його розміщення. Необхідно пам'ятати, що чим більше місця для мешканців акваріума, тим краще вони будуть відкладати ікру і розмножуватися.

Найчастіше, віддають перевагу ємностям з однаковою висотою і шириною. Довжина в такому випадку буде в два рази більше. Ці параметри вибирають не просто так, адже в такому випадку буде дуже хороший огляд і в ньому легко створити потрібні умови для його мешканців. Найчастіше підбирають акваріум шириною в 40 сантиметрів, але особливі, великі види риб розміщують в ширших судинах. Для гарного існування живності в акваріумі знадобиться встановити компресор для подачі повітря. Крім того, риб варто купувати відповідно до параметрів їх майбутнього житла. Це забезпечить їм комфорт і затишок в маленькому підводному світі.

Що стосується форми і призначення, то акваріуми бувають вирощувальні. Вони необхідні для вирощування мальків і молодих рибок. Існують судини декоративні, які використовують як предмет інтер'єру. Вони зустрічаються різних форм і навіть бувають у вигляді настінних картин. У карантинних тримають тільки придбаних тварин і риб. Нерестові призначені для розмноження і розведення. Відсадочні застосовують у тому випадку, якщо необхідно зберегти той чи інший вид. У селекційних виводять нові різновиди акваріумних мешканців.

 

Підбираючи собі подібну ємність для розведення риб і морських тварин необхідно враховувати всі нюанси, тільки в такому випадку вийде створити найбільш сприятливі умови для їхнього життя, розвитку і розмноження.